Halicioglu, S., Calci, M. B., Harmanci, A.. (1394). A class of J-quasipolar rings. نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 3(2), 1-15.
S. Halicioglu; M. B. Calci; A. Harmanci. "A class of J-quasipolar rings". نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 3, 2, 1394, 1-15.
Halicioglu, S., Calci, M. B., Harmanci, A.. (1394). 'A class of J-quasipolar rings', نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 3(2), pp. 1-15.
Halicioglu, S., Calci, M. B., Harmanci, A.. A class of J-quasipolar rings. نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 1394; 3(2): 1-15.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.