حسینی سیر, سیدعلی, فرح آور, عباس. (1396). مقایسه اثر به کارگیری پودر سماق (Rhus coriria. L) و ویتامین E بر وزن بدن و اندام‌های درونی، فراسنجه‌های بیوشیمیایی و کیفیت گوشت در جوجه‌های گوشتی پس از القاء تنش با دگزامتازون. نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 6(1), 89-107.
سیدعلی حسینی سیر; عباس فرح آور. "مقایسه اثر به کارگیری پودر سماق (Rhus coriria. L) و ویتامین E بر وزن بدن و اندام‌های درونی، فراسنجه‌های بیوشیمیایی و کیفیت گوشت در جوجه‌های گوشتی پس از القاء تنش با دگزامتازون". نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 6, 1, 1396, 89-107.
حسینی سیر, سیدعلی, فرح آور, عباس. (1396). 'مقایسه اثر به کارگیری پودر سماق (Rhus coriria. L) و ویتامین E بر وزن بدن و اندام‌های درونی، فراسنجه‌های بیوشیمیایی و کیفیت گوشت در جوجه‌های گوشتی پس از القاء تنش با دگزامتازون', نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 6(1), pp. 89-107.
حسینی سیر, سیدعلی, فرح آور, عباس. مقایسه اثر به کارگیری پودر سماق (Rhus coriria. L) و ویتامین E بر وزن بدن و اندام‌های درونی، فراسنجه‌های بیوشیمیایی و کیفیت گوشت در جوجه‌های گوشتی پس از القاء تنش با دگزامتازون. نشریه علمی پژوهشی فیزیولوژی و بیوتکنولوژی آبزیان, 1396; 6(1): 89-107.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.